سامانه سنگ چین
تاریخ ثبت: 1398/09/10
سامانه سنگ چین، یک ابزار قوی برای معرفی توانمندی های صنایع و معادن ایران و شرکت های فعال در حوزه صنعت و معدن می باشد.

شرکت آینده پژوهان زراب صنعت با عضویت در مرکز رشد دانشگاه قم مفتخر است با تولید و ارائه سامانه سنگ چین که بر پایه وبسایت www.sangchein.ir و اپلیکیشن Android بوده و، خدمت نوینی به جامعه صنعتی و معدنی کشور همچنین صنایع وابسته به ان عرضه داشته است. همچنین گامی به سوی رونق تولید و بهره وری بهتر معادن و صنایع برداشته است.

سامانه سنگ چین یک ابزار قوی برای معرفی توانمندی های صنایع و معادن ایران و شرکت های فعال در حوزه صنعت و معدن می باشد. به صورتی که کلیه افراد شاغل در این صنعت میتوانند از خدماتی همچون معرفی توانمندی های خود و یا معرفی نیازمندی های موجود در حوزه معادن شده اند، که تعداد آن ها هرروز در حال افزایش است.

جهت معرفی تولیدات و محصولات آنان در سامانه سنگ چین از شما تقاضا داریم فرد یا افرادی را به عنوان بازاریاب به نماینده این شرکت معرفی نمایید. تا نسبت به ثبت اسامی این افراد در سامانه اقدام نماییم. لازم به ذکر است با ثبت این مشخصات حل و فصل تمام اختلافات از طریق شخص یا اشخاص ثالثی که طرفین دعوی آنها را به عنوان داور خود تعیین نموده اند و حکم وی را لازم اجرا میدانند و در یک صفحه اختصاصی، همراه با مشخصات کامل افراد به صورت کاملا رایگان و اختصاصی معرفی کرده و در نهایت به توسعه کسب و کار و رونق و تولید همچنین معرفی شخص در فضای مجازی کمک میشود.

فعالین حوزه صنعت و معدن نیز میتوانند توسط وبسایت و اپلیکیشن با جستجو در این فهرست نیاز های اولیه و ثانویه خود را جستجو نموده و مشاهده نمایند.

خانم پورحسینی نماینده شرکت آماده ارئه توضیحات بیشتر در این ارتباط هستند.

دیدگاه کاربران
اخبار مرتبط