نمایشگاه بین المللی صنعت، معدن و ماشین آلات وابسته و نمایشگاه بین المللی ماشین آلات راهسازی، معدنی و عمرانی
تاریخ ثبت: 1398/09/10
صنعت و معدن یکی از مهمترین بسترهای اشتغال زایی و ایجاد ارزش افزوده و همچنین تضمین کننده استقلال کشور است،

صنعت و معدن یکی از مهمترین بسترهای اشتغال زایی و ایجاد ارزش افزوده و همچنین تضمین کننده استقلال کشور است. تحقق اقتصاد مقاومتی، تضمین استقلال، کاهش وابستگی به واردات و همچنین موفقیت در جنگ اقتصادی تحمیل شده بر ایران تنها با توسعه صنعت و معدن محقق خواهد شد.

در این میان نقش موثر و تعیین کننده ماشین آلات راهسازی و معدن در به حرکت درآوردن موتور توسعه و پیشرفت جوامع همیشه مورد توجه سیاست گذاران و تصمیم گیرندگان بوده است.

از اینرو شرکت مدیریت و توسعه فروغ افکار در راستای برنامه ریزی سالانه شرکت نمایشگاههای بین المللی فارس، عهده دار برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت، معدن و ماشین آلات وابسته و نمایشگاه بین المللی ماشین آلات راهسازی، معدنی و عمرانی از تاریخ 17 لغایت 20دی 1398 در شیراز شده است.

با عنایت به سیاست های حمایتی دولت از تولیدات داخلی در بخش ماشین آلات راهسازی و معدنی که به شیوده های مختلف اجرایی شده است. حضور و حمایت بخش های متولی در این نمایشگاه میتواند اثر بخشی بیشتری به این مهم داده باشد.

لذا نظر به درخواست های مطروحه ذیل، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ شود تا اقدامات و همکاری های لازم در جهت هرچه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه با این شرکت مبذول گردد.

  1. تشویق و ترغیب در جهت حضور معدن داران مطرح عضو آن خانه محترم
  2. حمایت های معنوی از نمایشگاه با اطلاع رسانی به دیگر فعالان در این حوزه

شماره تماس جهت هماهنگی:

  • 09170552480
  • 09170527780
  • 09170552470

دیدگاه کاربران
اخبار مرتبط